OnSarj

OnSarj

Şarjın açık adresi

Elektrikli araç şarj fiyatları

100 operatörün kendi ilan ettiği güncel tarifeler. Fiyatı biz belirlemiyoruz, operatörün sayfasından okuyoruz; her satırın kaynağı ve okunduğu tarih yazıyor.

100
Tarifesi okunan operatör
8,75₺/kWh
En düşük DC
16,49₺/kWh
En yüksek DC
18.10.2026
Son okuma

Bu ne kadar tutar

60 kWh'lik bir bataryayı %20'den %80'e doldurmak 36 kWh çeker. En düşük DC tarifesinde 315 ₺, en yüksek tarifede 594 ₺. Aradaki fark 279 ₺. Yani hangi istasyona girdiğin, bir depo yakıt kadar fark ediyor.

Tarifeler

DC fiyatına göre ucuzdan pahalıya · aralık varsa operatörün kendi ilan ettiği alt ve üst sınır

OperatörAC ₺/kWhDC ₺/kWhKaynak
Porty8,408,7521.09.2026
Minus Energy8,509,9014.09.2026
CNS Solar Şarj9,1510,0015.09.2026
Elaris8,4910,0016.09.2026
Zeplin8,5010,3014.09.2026
Energy Şarj8,5010,5016.09.2026
Şarjlan7,99-9,4910,99-13,4914.09.2026
WAT Mobilite9,99-10,9910,99-14,4914.09.2026
Avrupa Şarj8,9910,9914.09.2026
Electrise8,5011,0014.09.2026
Acrobat Charge9,0011,0014.09.2026
Promaster Şarj8,5011,5014.09.2026
Wattreise8,98-9,9911,64-13,6414.09.2026
K-Şarj9,1511,6514.09.2026
Türk Şarj9,4011,8016.09.2026
Qopuz Energy9,7611,9014.09.2026
Ecobox9,2911,9014.09.2026
Green Science8,9011,9014.09.2026
Ovolt9,9911,99-14,4914.09.2026
Şarjon10,9911,9919.09.2026
Aksa Şarj9,90-10,9011,99-13,9914.09.2026
MyCharge9,8111,9901.10.2026
GSM Charge9,9911,9914.09.2026
EVSOLT8,9911,9914.09.2026
Sky World Şarj9,4911,9914.09.2026
Çelikler Enerji8,99-9,9911,99-12,9918.10.2026
Sharz.net9,4911,9916.09.2026
VZX8,0012,0014.09.2026
Bölgem Mobilite9,5912,3914.09.2026
Voltgo9,5012,4014.09.2026
Önizşarj9,2812,4815.09.2026
ASPLUS9,4912,4914.09.2026
AutoVolt9,9912,4914.09.2026
FastGo9,4912,4914.09.2026
Econ9,9912,4916.09.2026
Miggo9,5012,5014.09.2026
Epsis9,9012,5014.09.2026
Monokon EV9,5012,5014.09.2026
EKA Enerji9,7012,8016.09.2026
SepasCharge9,9012,9014.09.2026
PowerPay9,9012,9014.09.2026
biogreen9,9912,9001.10.2026
SarjEd9,9912,9014.09.2026
Meis Charge9,5012,9014.09.2026
Şarj Plus9,9012,9016.09.2026
Arcona9,9012,9514.09.2026
ZES10,9912,9910.09.2026
ŞarjStop8,2912,9914.09.2026
Plug&Drive8,9912,9914.09.2026
ENH Şarj9,4912,9914.09.2026
HIZZLAN9,9912,9914.09.2026
Tripy9,5012,9914.09.2026
Geldol9,9912,9916.09.2026
Volti9,9912,9916.09.2026
Charge Mahal9,9912,9921.09.2026
G-Charge9,9912,9921.09.2026
KES Şarj11,0013,0014.09.2026
Toger9,9013,3909.09.2026
Wattarya9,9513,4514.09.2026
i-şarj9,9813,4914.09.2026
Tora Şarj9,9913,4914.09.2026
Lumicle9,9913,4914.09.2026
MultiForce10,5013,4914.09.2026
Mercury Şarj10,9913,4914.09.2026
CV Charging9,9913,4914.09.2026
Oncharge9,9913,5014.09.2026
TR Charge9,9013,5014.09.2026
RHG Enertürk8,2513,5014.09.2026
Best Charge8,6013,6914.09.2026
GIOEV9,9913,7325.09.2026
Royal Chargers9,9013,7514.09.2026
Q Charge9,9513,7814.09.2026
EVC Charge9,7913,7916.09.2026
Acropol11,2113,8816.09.2026
Otopriz9,9013,9010.09.2026
Varr9,9013,9014.09.2026
Neva Şarj9,9013,9014.09.2026
Geta Charge9,9013,9016.09.2026
Beefull9,9013,9914.09.2026
Astor Enerji9,8913,9910.09.2026
Power Şarj11,1913,9914.09.2026
E4 Şarj9,99-10,9913,99-15,9914.09.2026
MKS Şarj9,4913,9914.09.2026
ŞarjTak9,9913,9914.09.2026
RST ChargePoint5,9013,9914.09.2026
Doğuş Dijital Enerji11,1913,9916.09.2026
Tam Şarj10,4913,9916.09.2026
PLECO9,9914,4916.09.2026
En Yakıt-14,9010.09.2026
AOS Technology10,9014,9014.09.2026
D-Charge10,9014,9014.09.2026
Trugo9,9514,9810.09.2026
FixCharge9,9814,9814.09.2026
EVbee9,9514,9814.09.2026
efish10,4914,9914.09.2026
EKOS Mobility9,9914,9925.09.2026
Tunçmatik Charge10,9915,4914.09.2026
Otojet10,9915,4901.10.2026
Carbonage10,9915,4914.09.2026
VALE Şarj11,4916,4914.09.2026

Tarifesi okunamayan operatör bu tabloda görünmez; tahmin edilmiş fiyat yazmıyoruz. Fiyatlar operatörün sayfasında değişebilir, kendi sayfasını da bağladık.

Şehrindeki fiyatlar

Bu tablo ülke geneli. Bir markanın kapsamını, istasyon ve soket sayısını görmek için şarj ağları sayfasına, bulunduğun ildeki operatörleri ve fiyatlarını görmek için il sayfalarına bakabilirsin.

Kaynak: EPDK Şarj İstasyonları web servisi · kapsam ölçümü 19 Ekim 2026. Lisans kimliği EPDK Şarj Ağı İşletmeci Lisansı sicilinden gelir. Şarj Hizmeti Yönetmeliği 30 uncu madde uyarınca serbest erişim platformunda yayımlanan resmî sicil verisidir. Veri kaynağı beyanı